• Pevná linka +86-0755-29108195

O nás

FLYGAIN, založená v roce 1996, je profesionálním výrobcem magnetických materiálů; s cílem vyrábět magnety ze vzácných zemin, flexibilní magnet a magnetické výrobky; nastavení výrobní základny v ZheJiang, AnHui a HeNan.

Všechny závody skupiny získají certifikát ISO9001: 2001. Náš vývoj bude založen na poptávce trhu a technologickém pokroku magnetických materiálů, budování platformy pro inovaci technologií permanentních magnetických materiálů vzácných zemin a předpokladu více národního a provinčního výzkumného projektu. V současné době je 70% našich výrobků vyváženo do USA, Japonska, Koreje a Evropy atd. My dodávat magnety mnoha slavným společnosti jako GE, Ricoh, Sumsung, Thomson, Sankyo, LG, Wellgain.etc. .

FLYGAIN se specializuje na přesné zpracování supertvrdých materiálů. Zabývá se přesně zpracováním a R & D materiálů z magnetů vzácných zemin, kamenů, miniaturních komponent superhard nebo křehkého materiálu. Naší specialitou je tenkostěnný miniaturní prstenový magnet s otvíráním štěrbin, který umožňuje řezání, vrtání a zpracování materiálů SmCo, NdFeb a Ferrit. Nyní naše roční produkce Micro Magnets dosáhla 260 000 000 ks za rok. Naše výrobky jsou široce používány v oborech mikromotorů, rotorů pro sledování pohybu, senzorů a optických izolátorů a získávají vysokou reputaci v zámoří (Švýcarsko, Japonsko, Hongkong, USA, Korea, Itálie atd.).

S nejkvalifikovanějším technickým týmem s více než desetiletými zkušenostmi jsme docela schopni zpracovat produkty pro klienty s modernizovaným zařízením. Je nám velkým potěšením poskytnout vám vynikající produkty a služby.

Poptávka

Poptávka